УДОСКОНАЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КОНВЕЄРУ ВИДАЧІ БАГАЖУ В АЕРОПОРТУ Лутчин В.П., Любенко А.Р., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.

На сьогоднішній день в умовах економічної кризи спостерігається суттєве зниження пасажиропотоку в аеропортах України і зокрема, Києва [1]. Це обумовлює необхідність зменшення витрат на обслуговування пасажирів.

Метою роботи є розробка концепції автоматизованої електромеханічної системи конвеєру видачі багажу в аеропорту, яка дозволить зменшити споживання електричної енергії з розрахунку на одного пасажира.

УДОСКОНАЛЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КОНВЕЄРА ВИДАЧІ БАГАЖУ В АЕРОПОРТУ Лутчин В.П., Любенко А.Р., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення