СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ

Матричні перетворювачі (МП) починають широко використовуватись в приводах змінного струму, оскільки володіють перевагами відносно існуючих рішень на базі стандартних дволанкових перетворювачів частоти, такими як зменшений масогабаритний розмір та збільшений термін служби в результаті відсутності у структурі МП конденсаторів великої ємності, енергоощадність завдяки рекуперації енергії у мережу та корекції коефіцієнта потужності за рахунок алгоритму керування МП. В той же час МП є складними за структурою силових ключів [1] та вимагають спеціальних стратегій комутації двонаправлених ключів [2].

СТРАТЕГІЇ КОМУТАЦІЇ ДВОНАПРАВЛЕНИМИ КЛЮЧАМИ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЧАСТОТИ Богачова В.Л., студентка, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.