СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ РУХОМОЇ ПЛАТФОРМИ З ЧОТИРЬМА АКТИВНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ: АНАЛІЗ ЗУСИЛЬ, ЩО ДІЮТЬ НА ОБ’ЄКТ Якименко А.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

Рухома платформа з чотирма активними елементами (квадракоптер) – це літаючий апарат з чотирма електродвигунами, розміщеними на кінці двох, звичайно перпендикулярних, осей. Ротори квадрокоптера, розміщені на різних осях, обертаються в протилежних напрямках для компенсації обертового моменту.

СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ РУХОМОЇ ПЛАТФОРМИ ІЗ ЧОТИРЬМА АКТИВНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ: АНАЛІЗ ЗУСИЛЬ, ЩО ДІЮТЬ НА ОБ’ЄКТ Якименко А.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.