РОЗРОБКА АЛГОРИТМУ БЕЗУДАРНОГО КЕРУВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯМ ЗІШТОВХУВАЧА Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Мацко Б.М., к.т.н., доц.; Колосюк В.В., студент

РОЗРОБКА АЛГОРИТМУ БЕЗУДАРНОГО КЕРУВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯМ ЗІШТОВХУВАЧА

Одними із важливих допоміжних механізмів прокатного стану є зіштовхувачі, призначені для пересування блюмів, слябів і інших заготовок, які мають велику вагу, на транспортери і укладчики, на рольганги перед печами, холодильниками і т.д.

РОЗРОБКА АЛГОРИТМУ БЕЗУДАРНОГО КЕРУВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯМ ЗІШТОВХУВАЧУ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Мацко Б.М., к.т.н., доц.; Колосюк В.В., студент(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення