За останні десятиліття системи векторного керування асинхронними двигунами (АД) набули значного поширення в промисловості за рахунок високих показників якості керування, надійності самих АД та їх порівняно невисокій вартості. Недоліком алгоритмів векторного керування є висока чутливість до параметричних збурень АД, особливо до варіацій активного опору ротора. Вирішення цієї проблеми є актуальною задачею теорії керування електроприводами, що підтверджується великою кількістю публікацій на цю тематику [1]. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є застосування спостерігача потокозчеплення статора зниженого порядку [2], динаміка якого не залежить від змін опору ротора. Такий спостерігач має певні недоліки, які частково можуть бути усунені за рахунок корегуючих зворотних зв’язків [3].

ПРЯМЕ ВЕКТОРНЕ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАМКНЕНОГО СПОСТЕРІГАЧА ПОТОКОЗЧЕПЛЕННЯ СТАТОРА ЗНИЖЕНОГО ПОРЯДКУ Онанко А.Ю., асистент; Желізко В.А., студент; Попович Є.М., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.