Однією з основних проблем теорії і практики автоматичного керування є створення систем, здатних з високою точністю відтворювати задаючу дію і компенсувати збурювальні впливи в широкому спектрі частот. У сучасній теорії автоматичного керування отримані значні результати по оптимальному, робастному, адаптивному керуванню, застосуванню нейронних мереж і генетичних алгоритмів для підвищення точності і робастності систем керування. Однак, у рамках традиційних систем, підвищення точності керування в значній мірі стримується енергетичними обмеженнями виконавчих елементів і інформаційними обмеженнями вимірювальних пристроїв.

ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ ПЕРЕДАТОЧНИХ ПРИСТРОЇВ БАГАТОКАНАЛЬНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Попович Є.М., магістрант 5 курсу(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.