Використання технологічного обладнання на основі електронних гармат високовольтного тліючого розряду (ВТР) з холодним катодом дозволяє спростити його конструкцію та більш широко застосовувати імпульсні електронно-променеві процеси в промисловому виробництві. Аналіз роботи показав, що ефективне керування параметрами імпульсних електронних пучків в заданому часовому інтервалі можливе при побудові триканальної системи керування, яка забезпечує високу точність регулювання початкового струму основного розряду в розрядному проміжку гармати шляхом регулювання тиску по одному з каналів керування. Тому розробка підсистеми регулювання тиском триканальної системи керування параметрами є актуальною.

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУВАННЯ ПАРАМЕТРАМИ ІМПУЛЬСНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ПУЧКІВ В ЗАДАНОМУ ЧАСОВОМУ ІНТЕРВАЛІ Смілянець Є.С., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.