Сучасні електроприводи з електричними двигунами змінного струму являються основою силових тягових установок значної кількості електричних та гібридних транспортних засобів. До них відносяться пасажирські електро- та гібридні автомобілі, засоби міського транспорту – трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги метро, а також залізничний електротранспорт. Об’єм перетворюваної енергії силовими електромеханічними системами електротранспорту щорічно збільшується приблизно на 7-10%, кількість транспортних засобів зростає ще в більшому масштабі, розширюється також сфери їх застосування, а об’єм виробництва вимірюється десятками мільярдів доларів США. При цьому в тягових електроприводах використовуються найбільш сучасні технології в сферах напівпровідників, матеріалознавства, комп’ютерної техніки та систем керування. За останнє десятиліття сформувався окремий напрям наукових та технологічних досліджень в галузі електричних тягових систем, що підтверджується значною кількістю періодичних спеціалізованих видань, конференцій (зокрема IEEE), монографічних досліджень.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ПЕРША – СИЛОВА ЕЛЕКТРОНІКА Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.