ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант

Сучасні електричні тягові системи приводів використовують електричні двигуни для приведення в рух електричних транспортних засобів, а також складні регулюючі пристрої для керування координатами тягового двигуна та транспортного засобу. Ці принципові складові силової установки значною мірою визначають характеристики транспортного засобу в статиці та динаміці, його енергетичну ефективність.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ : ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.