Системи автоматизації будівель набувають все більшої популярності, адже вони дозволяють не тільки підпорядковувати рутинні дії людини, а і суттєво економити енергію, як електричну так і теплову. Світові виробники засобів автоматизації вважають одним із найбільш перспективних цей напрям, тому ведуть активні розробки стандартів та засобів для автоматизації будівель. Отже розробка програм що використовуються в засобах автоматизації будівель є актуальним завданням для практичного вивчення і засвоєння основ розробки таких систем.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ОСНОВ РОЗРОБКИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ Мусієнко О.М. магістрант; Король С.В., к.т.н., доц(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.