КОНЦЕПЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАПІВПРОВІДНИКОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

Енергоефективність та точність позиціонування є основними вимогами до регульованого електроприводу (ЕП), в основі якого, як відомо, лежать перетворювачі енергії, що побудовані на напівпровідникових елементах.
Саме тому студентам, як майбутнім спеціалістам в області ЕП, необхідно вивчати принципи роботи як окремих напівпровідникових елементів, так і перетворювачів побудованих на них.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАПІВПРОВІДНИКОВХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.