КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ ПО ЕФЕКТИВНОМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЮ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОМУ ПЕРЕТВОРЕННЮ ЕНЕРГІЇ Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., магістрант

За період більше 20 останніх років, питання якості енергопостачання переросли з вузької сфери інтересів фахівців в предмет загальної занепокоєності. Різні галузі все більше і більше використовують електроенергію для своїх основних потреб, в той час як збільшення числа навантажень нелінійного характеру збільшує гармонійні спотворення у всій системі електропостачання.

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ ПО ЕФЕКТИВНОМУ ЕЛЕКТРО-ПОСТАЧАННЮ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОМУ ПЕРЕТВОРЕННЮ ЕНЕРГІЇ Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., магістрант(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення