ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Онищук Б.О., студент, Король С.В., к.т.н., доцент

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Трифазні тиристорні керовані перетворювачі широко використовуються для регулювання швидкості електродвигунів постійного струму. При цьому перетворювачі негативно впливають на електроенергетичну систему [1] генеруючи реактивну потужність і споживаючи з мережі струм із вищими гармоніками. Це призводить до додаткового навантаження на лінії електропередач, збільшення електричних втрат в елементах системи електропостачання [2], зниження надійності системи електропостачання і погіршення умов роботи сусідніх споживачів.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Онищук Б.О., студент, Король С.В., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.