Класичні векторно-керовані асинхронні електроприводи (АЕП) мають дві автономні системи автоматичного регулювання (САР) – САР швидкості (положення) та САР потоку асинхронного двигуна (АД). В економічних АЕП до САР потоку висуваються підвищені вимоги щодо швидкодії. Це пояснюється тим, що при накиді істотного навантаження для зменшення динамічної помилки швидкості момент двигуна має зростати якомога швидше, а значить магнітний потік повинен швидко відновлюватися до номінального рівня. При цьому на зростання потоку та момента впливає обмеження струму статора АД. Тому актуально дослідити альтернативний до традиційного пропорційно-інтегрального (ПІ) регулятора, яким може бути комбінований модальний (КМ) регулятор.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З РІЗНИМИ РЕГУЛЯТОРАМИ ПОТОКУ ЩОДО РЕАКЦІЇ НА НАКИДИ МОМЕНТА НАВАНТАЖЕННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Марчук В.М., Кучеренко В.В., магістранти(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.