Сучасні системи керування рухом здебільшого виконуються на основі векторнокерованого синхронного електроприводу. В якості приводного двигуна застосовуються синхронні машини зі збудженням від постійних магнітів. В залежності від конструкції ротора такі машини можуть бути неявнополюсними або явнополюсними, але в обох випадках розподіл магніторушійної сили у повітряному зазорі має синусоїдний характер. Векторне керування синхронними двигунами здійснюється у системі координат ротора, в якій синхронна машина набуває властивостей, подібних до машин постійного струму, що збуджуються від постійних магнітів.

ВИМОГИ ДО СТРУКТУРИ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИНХРОННОГО ВЕКТОРНОКЕРОВАНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Пересада С.М., д.т.н., проф., Зайченко Ю.М., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.