Асинхронні генератори (АГ) знайшли широке застосування в автономних енергогенеруючих електроустановках на основі відновлюваних джерел енергії для живлення споживачів у віддалених районах. Раніше було запропоновано лінеаризовану модель АГ, яка є корисною для аналізу його динамічних характеристик. В даній роботі пропонується верифікувати нелінійну математичну модель АГ в просторі-стану, яка має керуючою дією ємність конденсаторів, а напругу – вихідною координатою.

ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМОЗБУДЖЕННЯМ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ КОНДЕНСАТОРНОГО РЕГУЛЯТОРА НАПРУГИ Пушкар М.В., асистент, Нечипоренко О.Б., Трайковський О.Ю., студенти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.