Розвиток технологій та сучасних систем автоматизації, змушує час від часу переосмислювати вимоги до обладнання для підтримання виробництва на конкурентоспроможному рівні. У галузі виробництва поліетиленових пакетів на сьогодні актуальною є задача подальшого удосконалення установок, що забезпечують виконання технологічного процесу. Дана робота присвячена аналізу існуючих проблем та пошуку нових концептуальних рішень для модернізації позиційного асинхронного електроприводу установки зі зварювання поліетиленових пакетів.

УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЗИЦІЙНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ УСТАНОВКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., Романчук Я.В., магістранти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.