Як відомо з робіт С.В. Ємельянова та В.І. Уткіна, в ковзних режимах системи мають ряд позитивних властивостей, які недосяжні при використанні традиційних неперервних алгоритмів керування. Вперше цей вид руху був застосований в системах при побудові вібраційних регуляторів. В ряді випадків саме під час руху в ковзному режимі реалізується оптимальне керування, при якому досягається мінімум функціоналу якості.

РОЗРОБКА ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ З СИНХРОННИМ ДВИГУНОМ В КОВЗНОМУ РЕЖИМІ Шибіко В.С., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.