факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант

Ліфти знайшли широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини, тому існує актуальна потреба у розробці та проектуванні ще більш надійних, безпечнихі економічних електроприводівліфтових підйомних установок (ЛПУ).

Постановка задачі дослідження. Вивчення можливості використання лінійного електропривода для ЛПУ. Вибір варіанту конструктивного виконання лінійного електродвигуна. Матеріали досліджень. Традиційні електроприводи ліфтових установок.Звичайно для ліфтів використовують електропривод змінного струму з одношвидкісним і двошвидкісним короткозамкненим асинхронним двигуном.У швидкісних ліфтах застосовується регульований електропривод постійного або змінного струму.

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери