ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Ліфти знайшли широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини, тому існує актуальна потреба у розробці та проектуванні ще більш надійних, безпечнихі економічних електроприводівліфтових підйомних установок (ЛПУ).

Постановка задачі дослідження. Вивчення можливості використання лінійного електропривода для ЛПУ. Вибір варіанту конструктивного виконання лінійного електродвигуна. Матеріали досліджень. Традиційні електроприводи ліфтових установок.Звичайно для ліфтів використовують електропривод змінного струму з одношвидкісним і двошвидкісним короткозамкненим асинхронним двигуном.У швидкісних ліфтах застосовується регульований електропривод постійного або змінного струму.

ЛІФТОВА УСТАНОВКА З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., доц., Хітько М.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.