КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГНАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023 Андрейчук Д.І., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Мацко Б.М., к.т.н., доц.

КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГНАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023

Кількість пристроїв та систем, що потребують наявності у своєму складі контролера, який би здійснював розрахунок закону керування та формував би керуючі сигнали постійно зростає. Ця тенденція поширюється і на недорогі системи, які потребують відповідного економічно виправданого керуючого пристрою.

КОНТРОЛЕР НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЦИФРОВОГО СИГ-НАЛЬНОГО ПРОЦЕСОРА TMS320F28023 Андрейчук Д.І., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Мацко Б.М., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.