факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ФУНКЦИЯ ЛЯПУНОВА ДЛЯ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ПОДСИСТЕМЫ АСИНХРОННОГО ДВИГАТЕЛЯ Пересада С.М., д.т.н., проф., Кононенко Н.С., Римович А.А., магистранты

ФУНКЦИЯ ЛЯПУНОВА ДЛЯ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ПОДСИСТЕМЫ АСИНХРОННОГО ДВИГАТЕЛЯ

ФУНКЦИЯ ЛЯПУНОВА ДЛЯ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ПОДСИСТЕМЫ АСИНХРОННОГО ДВИГАТЕЛЯ Пересада С.М., д.т.н., проф., Кононенко Н.С., Римович А.А., магистранты

Второй метод Ляпунова  является наиболее универсальным для анализа и синтеза нелинейных систем, в том числе содержащих сложные электромеханические объекты управления на основе асинхронного короткозамкнутого двигателя (АД). Как объект управления АД является нелинейным многомерным с частично измеряемым вектором состояния.

Особенностью математической модели АД является ее зависимость от параметров, например, активных сопротивлений статора и ротора, которые в процессе работы изменяются из-за нагрева.

ФУНКЦИЯ ЛЯПУНОВА ДЛЯ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ПОДСИСТЕМЫ АСИНХРОННОГО ДВИГАТЕЛЯ Пересада С.М., д.т.н., проф., Кононенко Н.С., Римович А.А., магистранты (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери