ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ЗА ПАСПОРТНИМИ ДАНИМИ Разумов В.А., студент, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.

При розробці законів керування та дослідженні якості керування асинхронних електроприводів постає задача визначення параметрів математичної моделі асинхронного двигуна на основі паспортних даних.

Мета роботи. Порівняння точності визначення параметрів математичної моделі асинхронного двигуна на основі паспортних даних з параметрами, отриманими за довідниковими даними.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ МАТЕМА-ТИЧНОЇ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ЗА ПАСПОРТНИМИ ДАНИМИ Разумов В.А., студент, Островерхов М.Я., д.т.н., проф. (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення