ДОСЛІДЖЕННЯ ПИТАННЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ОДНОЗНАЧНИХ НЕЛІНІЙНОСТЕЙ НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Грицай А.О., Желізко В.А., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.

Серед перспективних засобів моделювання складних динамічних систем важливе місце займають штучні нейронні мережі. За їх допомогою можна різко збільшити швидкість обчислень при збереженні потрібної точності. В цьому зв’язку є актуальною тема нейромережної апроксимації типових нелінійних характеристик, які існують в нелінійних системах.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПИТАННЯ АПРОКСИМАЦІЇ ТИПОВИХ ОДНОЗНАЧНИХ НЕ-ЛІНІЙНОСТЕЙ НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Грицай А.О., Желізко В.А., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц. (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення