Системи енергоощадного керування асинхронним електроприводом (АЕП) будуються на основі пошукової або безпошукової оптимізації споживаної потужності. Пошукові системи з давачем потужності мають цінну властивість параметричної інваріантності, проте в них надто мала швидкодія. Безпошуковим системам властива висока швидкодія але параметрична робастність не є високою.

Поєднання переваг обох типів систем можливе при комбінованій оптимізації. У цьому зв’язку актуальним є вивчення відомих алгоритмів пошукової оптимізації вхідної потужності для можливості вибору кращого з них.

ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ ПОШУКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ВХІДНОЇ ПОТУЖНОСТІ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Кульбашний О.І., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.