БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

До останнього часу впровадження технологій бездротового зв’язку в промисловість стримувалося проблемами, пов’язаними з надійністю радіоканалів при великому рівні перешкод, а також із захистом бездротових промислових мереж (БПМ) від несанкціонованого доступу. Зараз БПМ переходять в область доцільних технічних рішень, які не можуть ігнорувати виробники виконавчих пристроїв, зокрема, комплектних електроприводів.

БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК В ЗАДАЧАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТЕХНО-ЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ Мельник О.О., Пророченко О.С., студенти, Воронко А.Б., аспірант, Ковбаса С.М., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.