Сучасною альтернативою електрогенеруючих систем постійної частоти при змінній швидкості первинного валу є векторно-керована асинхронна машина (АМ), яка працює в генераторному режимі. Керування здійснюється по роторному колу, тому потужність, необхідна для керування повним потоком потужності, складає 25-30 % від номінальної, що дозволяє знизити вартість перетворювача напруги. Така система є простішою за типове рішення у конфігурації: синхронний генератор з постійними магнітами, повністю керований випрямляч, ланка постійного струму, інвертор.

АВТОНОМНА ЕЛЕКТРОГЕНЕРУЮЧА СИСТЕМА НА ОСНОВІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З ФАЗНИМ РОТОРОМ Пересада С.М., д.т.н, проф., Благодір В.О., аспірант, Желінський М.М., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.