АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ НА БАЗІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ П’янков О.А., студент, Трандафілов В.М., асистент

В наш час важко переоцінити значення інтегральних мікросхем (ІМ) для сучасної техніки. Поряд з цим постійно спостерігається тенденція до збільшення функціональності ІМ, що призводить до спрощення процесу проектування. Наприклад, існують ІМ, що позиціонуються як основа для створення автоматизованих електроприводів (АЕП) на базі мікромашин. Це можуть бути електроприводи механізмів комп’ютерних принтерів, сканерів, роботів та різних допоміжних малопотужних пристроїв.

АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ МАЛОЇ ПОТУЖНОСТІ НА ОСНОВІ СУЧАСНИХ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ П’янков О.А., студент, Трандафілов В.М., асистент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.