Сучасний період розвитку електромеханічних систем характеризується постановкою і вирішенням технологічних задач, що враховують неточність знань про об’єкти керування і зовнішні збурення, що діють на них. Задачі синтезу регулятора і оцінки стану з врахуванням невизначеності в моделі об’єкта і характеристиках вхідних збурень є одними з основних в сучасній теорії керування. Їх важливість обумовлена в першу чергу тим, що майже в кожній технологічній задачі присутня невизначеність в моделі об’єкта (математична модель об’єкта, що отримана на основі теорії чи в результаті ідентифікації, відрізняється від реальної технічної системи) і в класах вхідних збурень. В результаті параметричних збурень умови оптимізації порушуються, що призводить до погіршення динамічних показників системи. В синхронному електроприводі може змінюватися значення електричного опору обмотки статора внаслідок нагрівання двигуна.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ СИНХРОННОГО ДВИГУНА З ПОСТІЙНИМИ МАГНІТАМИ З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПОРУ СТАТОРА Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Левицький Д.М., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.