факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ Колесніченко С.П., ст.викладач.;Пєтухова К.І.,магістрантка

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ Колесніченко С.П., ст.викладач.;Пєтухова К.І.,магістрантка

Сучасна продукція металообробки потребує високого степеню точності та чистоти обробки поверхні матеріалу. Для досягнення високих показників якості обробки металорізальне обладнання повинно забезпечувати підтримання одного з технологічних параметрів різання на сталому рівні.

Верстати, до структури яких входять системи стабілізації зусилля різання, відрізняються вищим рівнем продуктивності та якістю продукції. При проектуванні систем стабілізації із регулятором технологічного параметру важливою задачею є усунення нелінійності в об’єкті керування, яка являє собою добуток координат швидкостей подачі та приводу головного руху.

Ефективним способом усунення нелінійності в об’єкті керування є лінеаризація зворотним зв’язком за станом Для лінеаризованої системи керування доцільно синтезувати оптимальний стабілізуючий регулятор стану, оскільки оптимальні методи керування забезпечують бажані показники якості перехідних процесів.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ЗУСИЛЛЯ РІЗАННЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТУ Колесніченко С.П., ст.викладач.;Пєтухова К.І.,магістрантка(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери