СИНТЕЗ МОДАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА ДВОМАСОВОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ НАВАДЕННЯ ОЗБРОЄННЯ БРОНЬОВАНОЇ МАШИНИ Васевич А. В., магістрант; Шматок С. О., д. т. н., професор

Як відомо, динамічні властивості електроприводу вертикальної площини систем наведення озброєння броньованих машин суттєво залежать від об’єкту керування, до складу якого входить двомасова пружна підсистема, що збурюється в процесі роботи змінними моментами інерції та навантаження. В цих умовах значно зростають вимоги до регулятора, який керує вказаним об’єктом.

СИНТЕЗ МОДАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРУ ДВОМАСОВОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ НАВАДЕННЯ ОЗБРОЄННЯ БРОНЬОВАНОЇ МАШИНИ Васевич А. В., магістрант; Шматок С. О., д. т. н., професор(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.