Сучасні автоматизовані технологічні процеси вже не можна собі уявити без програмованих логічних контролерів (ПЛК), що застосовують на заміну релейно-контактним схемам керування. Перевагою ПЛК є простота підключення входів/виходів, швидке налаштування та програмування, можливість зміни програми керування без переробки або модернізації схеми.

Найпростіші контролери програмуються у вигляді релейної логіки на мові Ladder Diagram (LD) що є аналогом релейно-контактної схеми. Тому для вивчення основ програмування ПЛК необхідні знання в галузі синтезу дискретних схем автоматики. Для закріплення навичок у синтезі та вивченні програмування логічних контролерів студентам необхідне відповідне сучасне лабораторне обладнання. Тому актуальною задачею є розробка лабораторних стендів, на яких студенти власноруч зможуть запрограмувати ПЛК та перевірити правильність синтезованих схем автоматичного керування.

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДА НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА LOVATO LRD20RA024 Бур’ян С.О., асистент; Мусієнко М. О., Боднар Д.О., студенти(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення