РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

Ринок електроприводів змінного струму сьогодні пропонує широкий спектр керуючих пристроїв з великою кількістю можливостей та функцій. Але для багатьох механізмів, таких як вентилятори, насоси, механізми побутової техніки, така кількість функцій є надлишковою і негативно позначається на ціні. Звичайне керування за законом U/f = const, такими механізмами, дає відчутне покращення економічних та енергетичних показників. Тому розробка простого і дешевого керованого асинхронного електропривода є актуальним завданням.

РОЗРОБКА КОМПЛЕКТНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Ковбаса С.М., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.