МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ РІЗАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ РІЗАННЯМ

Актуальною проблемою при розробці верстатів для обробки металів різання є підвищення точності електроприводів та раціональний вибір алгоритму управління процесом.

Обробка металів різанням здійснюється шляхом зняття стружки із заготовки за допомогою клиноподібного інструменту. Існують наступні основні види обробки металів різанням: точіння,стругання, свердління, фрезерування та шліфування. Всі ці види металообробки здійснюються на металорізальних верстатах, кожен з яких являє собою пружну багатомасову систему з багатьма ступенями вільності.

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ОБРОБКИ МЕТАЛІВ РІ-ЗАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Ткаченко М.М., магістрант 5 курсу (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.