Сучасні тенденції розвитку автоматизованих електромеханічних систем надають широкий діапазон рішень для різноманітних систем автоматики по відпрацюванню заданих траєкторій. Існує багато складних методів в підході до розв’язку таких типів завдань, які не завжди оправдують вкладених ресурсів, тому розробка систем відпрацювання заданих траєкторій на основі програмованих логічних контролерів (ПЛК) є важливим рішенням для автоматизації технологічних процесів.

Вивчення методів синтезу логічних схем автоматики та основ роботи та програмування ПЛК є необхідним для проектування систем автоматизації на сучасному виробництві і надає перспективи для підвищення кваліфікації студентів спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЕКТОРІЙ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА ТА ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ Диптан В.В., магістрант, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.