При вивченні дисципліни “теорія автоматичного керування”, яка належить до базових дисциплін підготовки бакалаврів електромеханіки, важливе місце відводиться типовим ланкам систем автоматичного керування (САК). Згідно з навчальною програмою дисципліни, студенти повинні знати математичне описання та основні характеристики цих ланок в часовій та частотній областях. Не оволодівши на достатньому рівні знаннями про типові ланки САК, стає практично неможливим засвоєння наступного, більш складного матеріалу дисципліни.

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛАНОК СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дядечко С.М., Сидоренко С.А., магістранти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.