факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент

Електроприводи постійного струму широко застосовуються в промисловості та побутовій техніці. В багатьох випадках в традиційних приводах застосовуються системи керування, виконані на застарілій елементній базі. Модернізація таких електроприводів виглядає економічно ефективним і досить простим рішенням, оскільки двигун (і можливо, силова частина перетворювача) залишаються незмінними.

Реалізація системи керування на новій елементній базі, зокрема, на основі мікроконтролера (МК), дозволяє підвищити точність, надійність, динамічні характеристики системи, а також здійснити інтеграцію приводу у загальну систему автоматизації за допомогою промислових протоколів обміну інформацією (наприклад, Ethernet та EtherCAT).

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З СИСТЕМОЮ КЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент; Михайлов М.В., студент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення
Партнери