АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка

Пакет Simulink Design Optimization (SDO) дозволяє налаштовувати коефіцієнти регуляторів у автоматичному режимі виходячи з наперед заданих вимог до показників якості перехідних процесів у системі, що спрощує та прискорює дослідження систем автоматичного керування.

Мета дослідження. Використовуючи пакет SDO визначити коефіцієнти регулятора швидкості при налаштуванні системи на технічний оптимум (ТО), на прикладі одноконтурної структури електроприводу на основі двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС), в умовах варіації сумарного моменту інерції.

АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТА SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.