факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Топольський Д.В., магістрант, Печеник М.В., професор, к.т.н.

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Топольський Д.В., магістрант, Печеник М.В., професор, к.т.н.

На теперішній час продуктивність стрічкових конвеєрів досягла 30000 т/год при ширині стрічки до 3 метрів потужність приводів 12000 кВт, швидкість руху стрічки 7-8 м/с, а довжина конвеєра 10-12 км. Зростання вантажопотоку та довжини транспортування зумовив широке поширення високопродуктивних конвеєрних установок великої довжини та потужності з багатобарабанним приводом. Підвищення ефективності експлуатації конвеєрного транспорту можливо досягнути шляхом розробки та впровадження автоматичних систем керування швидкістю руху конвеєрної стрічки в залежності від параметрів фактичного вантажопотоку, яке надходить на полотно конвеєра. В роботі були отримані математичні моделі конвеєрних установок з однобарабанним приводом, однак, на даний момент конвеєрні установки з багатобарабанним приводом розглянуті в недостатній мірі.

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Топольський Д.В., магістрант, Печеник М.В., професор, к.т.н. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери