СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

На теперішній час продуктивність стрічкових конвеєрів досягла 30000 т/год при ширині стрічки до 3 метрів потужність приводів 12000 кВт, швидкість руху стрічки 7-8 м/с, а довжина конвеєра 10-12 км. Зростання вантажопотоку та довжини транспортування зумовив широке поширення високопродуктивних конвеєрних установок великої довжини та потужності з багатобарабанним приводом. Підвищення ефективності експлуатації конвеєрного транспорту можливо досягнути шляхом розробки та впровадження автоматичних систем керування швидкістю руху конвеєрної стрічки в залежності від параметрів фактичного вантажопотоку, яке надходить на полотно конвеєра. В роботі були отримані математичні моделі конвеєрних установок з однобарабанним приводом, однак, на даний момент конвеєрні установки з багатобарабанним приводом розглянуті в недостатній мірі.

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Топольський Д.В., магістрант, Печеник М.В., професор, к.т.н. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.