СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ

В технологічних установках часто необхідно вирішувати задачу регулювання тиску чи витрат в системах, в яких переміщується повітря, газ, тощо. Регулювання може здійснювати шляхом дроселювання основного потоку чи його відгалуження, а також впливом на швидкість обертання компресора.

З точки зору енергоефективності переваги має останній спосіб керування, який пропонується застосувати система автоматичного регулювання тиску ресивера пневматичного компресора. Система регулювання тиском призначена для використання в лабораторному стенді з пневматичним промисловим роботом.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Бронцевич Р.С., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.