СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА

Сучасні високоточні системи потребують виконавчих приводів, які забезпечують кутовий дозвіл близько 1 кутової секунди і розвивають на валу момент порядку 0,1…1,0 Нм. В таких системах успішно застосовуються п’єзоелектричні двигуни, які мають певні переваги в порівнянні з традиційними електричними двигунами.

Метою роботи є розробка методики синтезу регулятора швидкості п’єзоелектричного двигуна. Матеріали дослідження. Функціональну схему системи наведено на рисунку 1, де: РШ – регулятор швидкості; СП – силовий перетворювач; ПД – п’єзоелектричний двигун; ДШ – давач швидкості.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРУ ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.