факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант

Сучасні високоточні системи потребують виконавчих приводів, які забезпечують кутовий дозвіл близько 1 кутової секунди і розвивають на валу момент порядку 0,1…1,0 Нм. В таких системах успішно застосовуються п’єзоелектричні двигуни, які мають певні переваги в порівнянні з традиційними електричними двигунами.

Метою роботи є розробка методики синтезу регулятора швидкості п’єзоелектричного двигуна. Матеріали дослідження. Функціональну схему системи наведено на рисунку 1, де: РШ – регулятор швидкості; СП – силовий перетворювач; ПД – п’єзоелектричний двигун; ДШ – давач швидкості.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРУ ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери