СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ІЗ РЕЛЕЙНИМ ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ З ВРАХУВАННЯМ ЗАПІЗНЕННЯ Кудін В.Ф.,д.т.н,проф;Муравинець Ю.С.,бакалавр

В статті синтезується регулятор нелінійної електромеханічної системи кутової стабілізації з часовим запізненням. Дана структурна схема представляє собою активну систему кутової стабілізації космічного апарату і досліджувалась в багатьох роботах. Але для даного типу нелінійностей існують деякі обмеження в застосуванні методу гармонічної лінеаризації (визначення коефіцієнтів q(a), q’(a), при вузькому керуючому імпульсі здійснюється не тільки по першій гармоніці, необхідно враховувати вищі гармоніки).

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРУ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ІЗ РЕЛЕЙНИМ ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ З ВРАХУВАННЯМ ЗАПІЗНЕННЯ Кудін В.Ф.,д.т.н,проф;Муравинець Ю.С.,бакалавр (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення