Основним недоліком сучасних алгоритмів векторного керування асинхронним двигуном (АД), являється їх чутливість до варіацій активного опору ротора, точне значення якого недоступне для вимірювання. Відомі алгоритми ідентифікації активного опору ротора потребують знання активного опору статора.

Отже, створення алгоритмів одночасної ідентифікації активних опорів статора і  ротора АД при початковій ідентифікації системи є актуальним науковим завданням.

СИНТЕЗ АЛГОРИТМУ ІДЕНТИФІКАЦІЇ АКТИВНОГО ОПОРУ СТАТОРА І РОТОРА АСИНХРОННОГО ДВИГУНА ПРИ НЕРУХОМОМУ РОТОРІ Пересада С.М., д.т.н., проф.,;Коноплінський М.А., Приступа Д.Л. аспіранти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.