Неідеальності інвертора, основною з яких наявність мертвого часу, призводять до таких негативних наслідків, як зменшення амплітуди першої гармоніки вихідної напруги відносно заданого значення, зниження моменту асинхронного двигуна (АД), появи в напругах і струмах статора низькочастотних гармонік, які викликають пульсації моменту, виникнення додаткових втрат та шумність роботи. Тому, при дослідженні нових алгоритмів керування, необхідно враховувати вплив мертвого часу інвертора.

ПРОСТИЙ СПОСІБ ВРАХУВАННЯ ЕФЕКТІВ ВПЛИВУ МЕРТВОГО ЧАСУ ІНВЕРТОРА ПРИ МОДЕЛЮВАННІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Ковбаса С.М., к.т.н, доц.; Зайченко Ю.М., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.