Насосні установки, які забезпечують країну водою, є потужними споживачами електричної енергії. Сучасні вимоги їх експлуатації потребують впровадження нових енергозберігаючих технологій. Застосування регульованого електроприводу суттєво підвищує енергоефективність систем водопостачання, знижуючи втрати електричної енергії до 30-40%. Тому актуальним питанням є впровадження високоефективних електромеханічних систем автоматичного керування на базі регульованих електроприводів, що дозволить забезпечити додаткове підвищення енергоефективності насосної установки.

ПОРІВНЯННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ ТА СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТИСКУ ДЛЯ ПОСЛІДОВНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.