ОПИС СЕРІЇ ПРИЛАДІВ КЕРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ MOELLER

Сучасні пристрої автоматизації виготовляються уніфікованими, тобто їх реалізація для різних застосувань здійснюється шляхом їх програмування. Серед таких пристроїв особливе місце займають електронні програмовані реле (інтелектуальні реле). Програмування в них полегшене, тому може бути вільно опановане людиною, і зводиться до внесення в пам’ять релейних схем, настроювання параметрів елементів керування. Одними з таких є програмовані керуючі реле EASY, багатофункціональний дисплей MFD-Titan та контролер easyControl, які в своїй основі використовують одну і ту ж концепцію і дозволяють вирішувати широкий спектр задач автоматизації – від елементарних схем до складних технологічних процесів.

ОПИС СЕРІЇ ПРИЛАДІВ КЕРУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ MOELLER Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Діравка В.В., студент; Дядечко С.М. студент (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення