МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМОЗБУДЖЕННЯМ ПРИ АКТИВНО-ІНДУКТИВНОМУ НАВАНТАЖЕННІ Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент, Пушкар М.В., асистент

Математична модель асинхронного генератора (АГ) з самозбудженням отримана в матричному вигляді при активному (резистивному) навантаженні. Модель представлено в зручній формі для числового інтегрування функціями Matlab ode та верифіковано експериментально. В той же час, більш характерним видом навантаження АГ є активно-індуктивне навантаження.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМО-ЗБУДЖЕННЯМ ПРИ АКТИВНО-ІНДУКТИВНОМУ НАВАНТАЖЕННІ Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент, Пушкар М.В., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.