факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВОЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Попович М.Г. д.т.н., професор, Клименко Є.О., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВОЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВОЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Попович М.Г. д.т.н., професор, Клименко Є.О., магістрант

Продуктивність та безпека ШПУ залежить від точності позиціювання тобто від точної зупинки на рівні горизонту, яка залежить від рівня навантаженості та від введення в систему програмної САР за швидкістю, за якої оптимально точно можна зупинити ШПУ на заданому нам рівні горизонту. Даний метод легко реалізувати у пакеті прикладних програм MatLab у середовищі Simulink.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВOЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Попович М.Г. д.т.н., професор, Клименко Є.О., магістрант ( pdf )

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери