ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВОЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Попович М.Г. д.т.н., професор, Клименко Є.О., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВОЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ

Продуктивність та безпека ШПУ залежить від точності позиціювання тобто від точної зупинки на рівні горизонту, яка залежить від рівня навантаженості та від введення в систему програмної САР за швидкістю, за якої оптимально точно можна зупинити ШПУ на заданому нам рівні горизонту. Даний метод легко реалізувати у пакеті прикладних програм MatLab у середовищі Simulink.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЯКОСТІ КЕРУВАННЯ КЛІТЬОВOЮ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Попович М.Г. д.т.н., професор, Клименко Є.О., магістрант ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.