В залежності від статичного напору в мережі та її гідравлічного опору загальна характеристика мережі для двох паралельно працюючих насосів, один з яких є керований за швидкістю, може змінювати своє положення на площині статичних характеристик. Виходячи з цього характеристика мережі керованого насоса також змінює своє положення. Від взаємного розташування статичної характеристики насоса та характеристики мережі залежить положення вихідної робочої точки. Тому робота екстремального енергоефективного алгоритму керування ККД насосною установкою може бути обмежена. Також можливі варіанти існування зони нестабільної роботи алгоритму, що не призводить до підвищення енергоефективності системи.

ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЦЬ РОБОТИ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО АЛГОРИТМУ ДЛЯ ПОСЛІДОВНОГО З’ЄДНАННЯ НАСОСІВ ЗА ВІДСУТНОСТІ РЕАКЦІЇ СПОЖИВАЧІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.