Математична модель ідеалізованого асинхронного двигуна (АД), яка широко використовується в задачах аналізу та синтезу систем керування асинхронним приводом, не враховує магнітних втрат в осерді статора та ротора, що називаються втратами у сталі чи залізі двигуна. Однак останнім часом увага фахівців до вивчення впливу втрат у залізі на процеси керування АД зростає. На сьогодні актуальною є отримання розширених математичних моделей АД завдяки врахуванню втрат у залізі для орієнтування рухомих координат за вектором потокозчеплення статора при живленні двигуна від інвертора напруги. У асинхронному приводі орієнтування координат за полем статора є доцільним в деяких практичних застосуваннях.

Особливістю таких систем є інваріантність до змін опору ротора АД.

СТРУКТУРИ РОЗШИРЕНИХ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ЗОРІЄНТОВАНИХ ЗА ПОЛЕМ СТАТОРА КООРДИНАТАХ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Благодір В.О., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.