факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СОВРЕМЕННЫЕ МИКРОКОНТРОЛЛЕРЫ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦИИ ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧЕСКИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас., Максимов Д.В., студ.

СОВРЕМЕННЫЕ МИКРОКОНТРОЛЛЕРЫ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦИИ ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧЕСКИХ СИСТЕМ

СОВРЕМЕННЫЕ МИКРОКОНТРОЛЛЕРЫ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦИИ ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧЕСКИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас., Максимов Д.В., студ.

В наши дни невозможно представить современные электромеханические системы без микропроцессорной техники. Сейчас цифровые решения применяются не только в сложных технологических комплексах, но и в быту.

Цель исследования: ознакомится с современным рынком микроконтроллеров разработанных для применения на различных уровнях автоматизации электромеханических систем.

Микроконтроллеры реального времени Texas Instruments С2000™. Устройства C2000 являются 32-разрядными микроконтроллерами с интегрированной высокопроизводительной периферией, разработанными для использования в управляющих приложениях в режиме реального времени.

СОВРЕМЕННЫЕ МИКРОКОНТРОЛЛЕРЫ В СИСТЕМАХ АВТО-МАТИЗАЦИИ ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧЕСКИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас., Максимов Д.В., студ. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери